Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 89

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 165
 • Po kolędzie u biskupa

  Po kolędzie u biskupa

  Kuria diecezjalna i mieszkanie biskupa ordynariusza jest jednym z tych miejsc, które w czasie corocznej wizyty duszpasterskiej odwiedza ks. proboszcz Mirosław Nowak. Tak było i w tym roku.

 • Zawiązali stowarzyszenie

  Zawiązali stowarzyszenie

  W piątek 13 stycznia na Zamku odbyło się noworoczne spotkanie opłatkowe członków kolegium, które stawia sobie za cel odbudowę radomskiego Zamku. Powołano stowarzyszenia na czele którego stanął Jarosław Kowalik.

 • Opłatek Rodziny Radia Maryja

  Opłatek Rodziny Radia Maryja

  W czwartek 12 stycznia w naszej Farze spotkała się Rodzina Radia Maryja na dorocznym spotkaniu opłatkowym. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 15:00 Koronką do Bożego Miłosierdzia.


Warning: if $options['append'] is set to false, $options['fileName'] MUST contain the "%d" placeholder. in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/PEAR/PAGER/Common.php on line 1580Odwiedziło nas dziś:


Dzisiejsze odsłony:


Wszystkich odsłon:


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl