Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 89

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 165
 • Modlitewny szturm do nieba

  Modlitewny szturm do nieba

  Modlitewny "szturm do nieba", czyli Jerycho Różańcowe rozpoczęło się w środę 29 marca w naszej parafii. Modlitwie adoracyjno-wynagradzającej towarzyszy Monstrancja Fatmiska.

 • Otrzymali symbole Jerycha

  Otrzymali symbole Jerycha

  Przedstawiciele naszej parafii wraz z ks. proboszczem otrzymali w sobotę w katedrze z rąk Abp Wacława Depo symbole Jerycha Różańcowego - święcę i różaniec, który w Fatimie poświęcił ks. Bp Henryk Tomasik.

 • Relikwie u Kochanowskich

  Relikwie u Kochanowskich

  W I Niedzielę Wielkiego Postu ks. Bp Henryk Tomasik podczas Mszy św. o godz. 12:30 uroczyście przeniósł relikwie Drzewa Krzyża Świętego do Kaplicy Kochanowskich.


Warning: if $options['append'] is set to false, $options['fileName'] MUST contain the "%d" placeholder. in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/PEAR/PAGER/Common.php on line 1580Odwiedziło nas dziś:


Dzisiejsze odsłony:


Wszystkich odsłon:


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl