Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 89

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 165
 • Prace przy polichromiach

  Prace przy polichromiach

  Rozpoczynają się prace konserwatorsko-restauratorskie przy polichromiach autorstwa prof. Wacława Taranczewskiego na sklepieniu oraz ścianach północnej i południowej w II i III przęśle nawy głównej.

 • I Komunia Święta

  I Komunia Święta

  W niedzielę 14 maja 42 dzieci z klas III z naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11:00 po raz pierwszy przyjęło do swojego serca Pana Jezusa. Dzień wcześniej dzieci przystąpiły do I Spowiedzi Świętej.

 • Rocznica I Komunii Świętej

  Rocznica I Komunii Świętej

  W Niedzielę Dobrego Pasterza 7 maja dzieci z klas IV z naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11:00 przeżywały Rocznicę I Komunii Świętej. Uroczystej Eucharystii przewodniczył ks. proboszcz Mirosław Nowak.


Warning: if $options['append'] is set to false, $options['fileName'] MUST contain the "%d" placeholder. in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/PEAR/PAGER/Common.php on line 1580Odwiedziło nas dziś:


Dzisiejsze odsłony:


Wszystkich odsłon:


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl