Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 89

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 165
 • Poświęcenie medalików

  Poświęcenie medalików

  W II Niedzielę Adwentu w czasie Mszy św. o godz. 11:00 ks. proboszcz Mirosław Nowak poświęcił medaliki dzieciom z klas III przygotowującym się do I Komunii Świętej.

 • Roraty w Farze

  Roraty w Farze

  Za nami pierwsze Roraty. Zachęcamy do licznego udziału, by wraz z Maryją oczekiwać na przyjście Zbawiciela. Msze Św. Roratnie w naszej Farze od poniedziałku do soboty o godz. 7:00 rano.

 • Czas radosnego oczekiwania

  Czas radosnego oczekiwania

  Rozpoczęliśmy Adwent, czyli czas radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa Chrystusa. I Niedziela Adwentu to jednocześnie początek nowego roku liturgicznego, któremu przyświeca hasło "Idźcie i głoście".


Warning: if $options['append'] is set to false, $options['fileName'] MUST contain the "%d" placeholder. in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/PEAR/PAGER/Common.php on line 1580Odwiedziło nas dziś:


Dzisiejsze odsłony:


Wszystkich odsłon:


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl