Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 89

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/class/Lista.php on line 165
 • Ks. Dawid Karaś odchodzi z Fary

  Ks. Dawid Karaś odchodzi z Fary

  Po dwóch latach pracy, ks. Dawid Karaś odchodzi z naszej parafii. Ks. Dawid został mianowany przez ks. Bp Henryka Tomasika wikariuszem w parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Andrzeja w Jedlińsku.

 • Multimedia z pielgrzymki

  Multimedia z pielgrzymki

  Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiałów filmowych z tegorocznej 39. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę. W tym roku z naszą Grupą nr 1 pielgrzymowało 180 osób.

 • Dotarli na Jasną Górę

  Dotarli na Jasną Górę

  Po ośmiu dniach drogi, w niedzielę 13 sierpnia pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę dotarli do celu. Kilka minut przed godz. 15:00 nasza Grupa nr 1 pojawiła się Alei NMP, która prowadzi prosto przed Jasnogórski Szczyt.


Warning: if $options['append'] is set to false, $options['fileName'] MUST contain the "%d" placeholder. in /home/radomiak/ftp/FARA/NOWA/PEAR/PAGER/Common.php on line 1580Odwiedziło nas dziś:


Dzisiejsze odsłony:


Wszystkich odsłon:


statystyka
+ Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Jana Chrzciciela w Radomiu / Fara.Radom.pl